-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
SD1A404DB-GNY-W-PV 4MP 4x Starlight IR WizSense Network PTZ Camera Dahua
569,20 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• CMOS 1/2,8″4Megapixel.
• Οπτικό ζουμ 4x.
• Τεχνολογία Starlight.
• Μέγιστο 25/30 fps@4MP.
• Απόσταση υπερύθρων έως 20 m.
• Περιμετρική προστασία.
• Ανίχνευση προσώπου.
• SMD 3.0.
• Ενσωματωμένο μικρόφωνο. Ενσωματωμένο ηχείο.
• IP66; ΙΚ08.
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 20λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,8-12 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Αστροφεγγιά Ντάουα |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 4Χ |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 4M/3M/1080P/1.3M/720P@(1-25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 1: D1/VGA/CIF@(1-25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 2: 720P@(1-25/30 fps) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασικό: 4 W; Μέγιστη: 13 W (φωτισμός + προειδοποιητική λυχνία αναμμένη) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +60 °C (–22 °F έως +140 °F) |
| Διαστάσεις | 65,4 mm x Φ128,0 mm (2,57″ x 5,04″) |
| Βάρος | 0,5 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.250
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Σε απόθεμα
