-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
DS-2DE4215IW-DE (T5) 2MP 15 x IR IP Speed Dome Hikvision
732,90 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά
• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Υποστήριξη λήψης προσώπου. Έως και 5 πρόσωπα που καταγράφονται ταυτόχρονα
• CMOS
προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″• Απεικόνιση υψηλής ποιότητας με ανάλυση
2 MP• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία DarkFighter που υποστηρίζεται από την τεχνολογία
DarkFighter• Οπτικό ζουμ 15 x και ψηφιακό ζουμ 16 x παρέχουν κοντινές προβολές σε εκτεταμένες περιοχές
• Εκτεταμένη νυχτερινή προβολή με απόσταση
υπερύθρων έως και 100 m• Υποστήριξη συμπίεσης βίντεο H.265+/H.265
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | 100μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 5.0-75 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 15 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | μέγ. 18 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F). Υγρασία 90% ή λιγότερο (χωρίς συμπύκνωση) |
| Διαστάσεις | Φ 164.5 mm x 290 mm (O 6.48″ x 11.42″) |
| Βάρος | Περίπου 2 kg |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.222
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Σε απόθεμα
