-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Ref Dell Optiplex 3050 Micro I5 6500, 8Gb Ddr4, 256Gb Ssd – Grade A” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ref Lenovo M710S Sff, I5 7500, 8Gb Ddr4, 256 Gb Nvme – Grade A
190,30 €
Λεπτομέρειες:
| Μοντέλο: | LENOVO M710S SFF |
| Grade: | A |
| Επεξεργαστής: | i5 7500 |
| Μνήμη RAM: | 8GB DDR4 (2 x 4GB DIMMs 1 x 8GB) • 4 x DIMM Slots |
| Μονάδα Aποθήκευσης: | 256GB SSD NVMe M.2 (Used) |
| Οπτικό Μέσο: | N/A |
| Κάρτα Γραφικών: | • Intel UHD Graphics 630 • 2 x DisplayPort • 1 x VGA Port |
| Θύρες Εμπρός: | • 4 x USB 3.1 • 2 x 3.5 mm Audio Jacks |
| Θύρες Πίσω: | • 6 x USB 3.1 • 1 x 1Gbit Ethernet Port • 3 x 3.5 mm Audio Jacks • 2 x PS/2 Ports • 1 x Serial Port (DB9) • 1 x Parallel Card |
| COA: | Windows 8 UEFI |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά: | • 1 x PCI-e x16 Slot • 2 x PCI-e x1 Slot • 3 x SATA Ports • 1 x M.2 Slot NVME (2280) • 1 x M.2 Slot WLAN (2230) • PSU: 180W (Non ATX) *Ενδέχεται να λείπουν λαστιχένια ποδάρακια* |
Εγγύηση προϊόντος : 24 Μήνες
Κωδικός προϊόντος:
SFF-25024
Κατηγορίες: Refurbished Εξοπλισμός, Προϊόντα, Σταθεροί Υπολογιστές, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Σε απόθεμα
