-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Ref Acer Veriton N4640G Micro, I5 7400T, 8Gb Ddr4, 128Gb Ssd – Grade A
190,30 €
Λεπτομέρειες:
| Μοντέλο: | Acer Veriton N4640G Micro |
| Grade: | A |
| Επεξεργαστής: | Intel Core i5 7400T |
| Μνήμη RAM: | 8GB DDR4 soDIMM (2 x 4GB DIMMs) • 2 x soDIMM Slots |
| Μονάδα Aποθήκευσης: | 128GB SSD 2.5 (Used) |
| Οπτικό Μέσο: | N/A |
| Κάρτα Γραφικών: | Intel HD Graphics 630 1 x DisplayPort 1 x VGA |
| Θύρες Εμπρός: | • 2 x 3.5 mm Audio Jacks • 3 x USB 3.0 |
| Θύρες Πίσω: | • 1 x USB 3.0 • 1 x 1Gbit Ethernet Port • 2 x USB 2.0 • 1 x 3.5mm Audio Jacks |
| COA: | Windows 8 Pro (UEFI) |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά: | • Wireless NIC: Intel Dual Band AC 7255ngw |
Εγγύηση προϊόντος : 24 Μήνες
Κωδικός προϊόντος:
USFF-20801
Κατηγορίες: Refurbished Εξοπλισμός, Προϊόντα, Σταθεροί Υπολογιστές, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Σε απόθεμα
