-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “IPC-PT2449C1-S-PV-PRO 4MP WizColor Active Deterrence WizSense Network PT Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
PTZ-N2404I-DE3(F) 4MP 2.8-12mm 4x IR Network PTZ Camera HiLook
168,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Κάμερα δύο ιντσών 4 MP με δυνατότητα
μετατόπισης, κλίσης και ζουμ (4x)• Αποτελεσματική τεχνολογία συμπίεσης H.265+ για εξοικονόμηση εύρους ζώνης και αποθήκευσης
• Καθαρή απεικόνιση έναντι ισχυρού οπίσθιου φωτισμού χάρη στην τεχνολογία
αληθινού WDR 120 dB• Εξαιρετική απόδοση τη νύχτα με ενισχυμένο IR έως και 20 m•
Ανθεκτικό στο νερό και τη σκόνη (IP66) και ανθεκτικό σε βανδαλισμούς (IK10)
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 20λ |
| Μικρόφωνο | Ενσωματωμένο |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,8-12 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Όχι |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 4Χ |
| IP προστασίας εισόδου | IP66 – ΙΚ10 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″ |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 9,9 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20°C έως 60°C (-4°F έως 140°F) |
| Διαστάσεις | Φ 130.7 mm x 101.7 mm (Φ 5.15″ x 4.00″) |
| Βάρος | 0,530 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.332
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
