-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
PT1439H-PV 4MP Smart Dual Light Active Deterrence Network PT Camera Dahua
186,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• 1/2,8″ 4Megapixel CMOS
• Max. 25/30 fps@4MP
• Κωδικοποίηση H.265
• Ανίχνευση
ανθρώπου/οχήματος• Περιμετρική προστασία
• Ενεργή αποτροπή
• Έξυπνο διπλό φως
• Αμφίδρομη συνομιλία
• Εύκολοι έλεγχοι εφαρμογών
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 30λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,8 χλστ |
| Τύπος φακού | Σταθερός φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Έξυπνο διπλό φως |
| Τεχνολογία Νυκτός | Πλήρες χρώμα Dahua |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Όχι |
| Οπτικό ζουμ | Όχι |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Όχι |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 4M/1080p/720p/640 x 360@(1–25/30 |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασικό: 3 W; Μέγιστη: 11 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +55 °C (–22 °F έως +122 °F) |
| Διαστάσεις | 128.4 mm x Φ127.3 mm (5.06″ x Φ5.01″) |
| Βάρος | 0,4 κιλάV |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.314
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
