-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
IPC-PT2449C1-S-PV-PRO 4MP WizColor Active Deterrence WizSense Network PT Camera Dahua
349,70 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• 1/1,8″ 4Megapixel CMOS
• Τεχνολογία WizColor
• Max. 25/30 fps@4MP
• Κωδικοποίηση H.265
• SMD 3.0
• Περιμετρική προστασία
• Αμφίδρομη ομιλία
• Auto Tracking Lite
• Περιήγηση• Προστασία
IP66
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 30λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μήκος φακού | 3,6 χλστ |
| Τύπος φακού | Σταθερός φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Έγχρωμο TVT |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | Όχι |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 2560 x 1440@(1–25/30 fps) |
| Αισθητήρας | 1/1,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2688 Χ 1520 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασική: 3,6 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +55 °C (–22 °F έως +131 °F) |
| Διαστάσεις | 153.5 mm x Φ129.3 mm (6.04″ x Φ5.09″) |
| Βάρος | 0,800 κιλά |
ΣΥΝΔΥΑΖΕΤΑΙ ΜΕ
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.326
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Σε απόθεμα
