-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-2DE4425IW-DE(T5) 4MP 25x IR IP Speed Dome 4.8-120mm Camera Hikvision
962,30 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά
• Ακριβής ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων και συναγερμός με βάση τον αλγόριθμο
βαθιάς μάθησης• Υποστήριξη λήψης προσώπου. Έως 5 πρόσωπα που καταγράφονται ταυτόχρονα
• CMOS
προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″• Ανάλυση
@30fps έως 2560 x 1440• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία DarkFighter που τροφοδοτείται από την τεχνολογία
DarkFighter• Οπτικό ζουμ 25x, ψηφιακό ζουμ
16x• WDR, HLC, BLC, 3D DNR, Defog, Regional Exposure, Regional Focus
• Απόσταση
υπερύθρων έως 100 m• 12 VDC & POE (802.3at)
• Υποστήριξη συμπίεσης βίντεο H.265+/H.265
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 100μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4.8-120 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Όχι |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Κατανάλωση ενέργειας | Έως 24 W, συμπεριλαμβανομένων έως 9 W για συμπληρωματικό φως |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως 65°C (-22°F έως 149°F) |
| Διαστάσεις | Φ 164.5 mm x 290 mm (Φ 6.48″ x 11.42″) |
| Βάρος | Περίπου 2 kg (4,41 lb) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.198
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
