-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
DS-2DE3A400BW-DE(F1)(T5) 4MP 4mm ColorVu IP PT Camera Hikvision
519,60 €
Λεπτομέρειες:
Η δικτυακή κάμερα PTZ Hikvision DS-2DE3A400BW-DE(T5) 4 MP μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως σε πολλές εσωτερικές και εξωτερικές σκηνές, όπως εμπορικά κέντρα, καταστήματα, πάρκα, εργοστάσια, γραφικές περιοχές, εισόδους και εξόδους. Ενισχυμένη από αλγόριθμους βαθιάς μάθησης, η τεχνολογία Hikvision AcuSense φέρνει συναγερμούς ταξινόμησης στόχων ανθρώπων και οχημάτων σε συσκευές μπροστινού και πίσω άκρου. Το σύστημα εστιάζει σε στόχους ανθρώπων και οχημάτων, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και την αποτελεσματικότητα του συναγερμού.
Χαρακτηριστικά:
• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Λήψη προσώπου: αυτόματη επιλογή της καλύτερης λήψης. Έως και 5 πρόσωπα εντοπίστηκαν και καταγράφηκαν ταυτόχρονα
• Συνδεδεμένος ηχητικός και οπτικός συναγερμός. Ενσωματωμένο μικρόφωνο και ηχείο
• Έως 2560 x 1440 @ 30 fps
• Ελάχιστος φωτισμός: Χρώμα: 0,0005 Lux @ (F1.0, AGC ON); 0 Lux με λευκό φως
• Πολύχρωμη απεικόνιση 24/7 με χαμηλή κατανάλωση ενέργειας. Απόσταση
λευκού φωτός έως 30 m• 120 dB WDR, 3D DNR, HLC
• IP66; PoE
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | Όχι |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4,0 χλστ |
| Τύπος φακού | Σταθερός φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Χρώμα Vu Hikvision |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | Όχι |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/1,8″ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστο 14 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30°C έως 65°C (-22°F έως 149°F) |
| Διαστάσεις | 179,3 χλστ. x 120 χλστ. x 182 χλστ. (7,06″ x 4,72″ x 7,71″) |
| Βάρος | Περίπου 1,125 kg (2,48 lb.) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.230
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
