-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-2DE3A404IWG-E 4MP 4x Zoom IR Mini PT Dome Network Camera Hikvision
556,80 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά• Υψηλής
ποιότητας απεικόνιση με ανάλυση
4 MP• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό μέσω της τεχνολογίας
DarkFighter• Καθαρή απεικόνιση έναντι ισχυρού οπίσθιου φωτισμού χάρη στην τεχνολογία
WDR 120 dB• Η δυνατότητα μετατόπισης και κλίσης επιτρέπει στην κάμερα να παρακολουθεί ζώνες ενδιαφέροντος
• Το οπτικό ζουμ 4 x επιτρέπει την πιο κοντινή προβολή θεμάτων σε εκτεταμένες περιοχές
• Η εμβέλεια υπερύθρων έως και 50 m εξασφαλίζει ασφάλεια τη νύχτα
• Υποστήριξη οπτικοακουστικού συναγερμού
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 50λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,8-12 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Όχι |
| Οπτικό ζουμ | 4Χ |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | 14 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F) |
| Διαστάσεις | 179,3 χλστ. x 120,5 χλστ. x 182 χλστ. |
| Βάρος | 1.125 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.281
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
