-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
DS-2DE4415IWG1-E 4MP 4.8-72mm 15X Powered by DarkFighter IR Acusense Network Speed Dome Hikvision
941,20 €
Λεπτομέρειες:
Hikvision DS-2DE4415IWG1-E 4MP 15? Το Network IR Speed Dome υιοθετεί τσιπ CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″. Με τον φακό οπτικού ζουμ 15x, η κάμερα προσφέρει περισσότερες λεπτομέρειες σε εκτεταμένες περιοχές.
Αυτή η σειρά καμερών μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως για μεγάλες σειρές υψηλής ευκρίνειας, όπως ποτάμια, δρόμους, σιδηροδρόμους, αεροδρόμια, πλατείες, πάρκα, γραφικά σημεία και χώρους κ.λπ. Ενισχυμένη από αλγόριθμους βαθιάς μάθησης, η τεχνολογία Hikvision AcuSense φέρνει συναγερμούς ταξινόμησης στόχων ανθρώπων και οχημάτων σε συσκευές μπροστινού και πίσω άκρου. Το σύστημα εστιάζει σε στόχους ανθρώπων και οχημάτων, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και την αποτελεσματικότητα του συναγερμού.
Χαρακτηριστικά:
• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία
DarkFighter και AI-ISP• Υψηλή ταχύτητα εστίασης με τεχνολογία εστίασης αυτοεκμάθησης που διατηρεί την εικόνα καθαρή κάθε δευτερόλεπτο
• Υψηλής ποιότητας απεικόνιση με ανάλυση
4 MP• CMOS
προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″• Ενεργό στροβοσκοπικό φως και ηχητικός συναγερμός για προειδοποίηση των εισβολέων
• Οπτικό ζουμ 15x και 16? Το ψηφιακό ζουμ παρέχει κοντινές προβολές σε εκτεταμένες περιοχές
• Εκτεταμένη νυχτερινή προβολή με απόσταση
υπερύθρων έως και 100 m• Υποστήριξη σύνδεσης με ηχεία δικτύου hikvision και μικρόφωνα δικτύου για αναπαραγωγή ήχου
• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Βελτιώστε την αποτελεσματικότητα της αναπαραγωγής και να είστε συμβατοί με τις τεχνολογίες AcuSeek και AcuSearch του NVR για συνδυασμένη χρήση
• Υποστήριξη λήψης προσώπου. Έως και 5 πρόσωπα που καταγράφονται ταυτόχρονα
• Ενσωματωμένο διπλό μικρόφωνο για ασφάλεια ήχου υψηλής ποιότητας σε πραγματικό χρόνο
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 100μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μήκος φακού | 4.8-72 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 15 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | ΙΡ67 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | μέγ. 18 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F) |
| Διαστάσεις | Φ 164.5 mm x 290 mm (Φ 6.48″ x 11.42″) |
| Βάρος | 2 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.343
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
