-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Ref Dell Optiplex 7050 Sff, I5 6600, 8Gb Ddr4, 256Gb Ssd Nvme – Grade Α
182,60 €
Λεπτομέρειες:
| Μοντέλο: | Dell Optiplex 7050 SFF |
| Grade: | A |
| Επεξεργαστής: | Intel Core i5 6600 |
| Μνήμη RAM: | 8GB DDR4 (2 x 4GB DIMMs) • 4 x DIMM Slots |
| Μονάδα Aποθήκευσης: | 256GB SSD NVMe (Used) |
| Οπτικό Μέσο: | N/A |
| Κάρτα Γραφικών: | Intel HD Graphics 530 2 x DisplayPort 1 x HDMI Port |
| Θύρες Εμπρός: | • 1 x USB 3.0 • 2 x 3.5 mm Audio Jacks • 2 x USB 2.0 • 1 x USB TYPE-C |
| Θύρες Πίσω: | • 4 x USB 3.0 • 1 x 1Gbit Ethernet Port • 2 x USB 2.1 • 1 x Serial Port (DB9) • 2 x PS/2 Ports |
| COA: | Windows 8 Pro DPK (UEFI) |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά: | • 1 x PCI-e x16 Slot • 1 x PCI-e x4 Slot • 3 x SATA Ports • 1 x M.2 Slot NVMe (2280) • PSU: 180W (Non ATX) |
Εγγύηση προϊόντος : 24 Μήνες
Κωδικός προϊόντος:
SFF-25035
Κατηγορίες: Refurbished Εξοπλισμός, Προϊόντα, Σταθεροί Υπολογιστές, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Σε απόθεμα
