-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Ref Dell Optiplex 3050 Micro, I5 7500, 8Gb Ddr4, 256Gb Ssd – Grade A
182,60 €
Λεπτομέρειες:
| Μοντέλο: | Dell Optiplex 3050 MICRO |
| Grade: | A |
| Επεξεργαστής: | Intel Core i5 7500 |
| Μνήμη RAM: | 8GB DDR4 (2 x 4GB soDIMMs) • 2 x soDIMM Slots |
| Μονάδα Aποθήκευσης: | 256GB SSD (Used) |
| Οπτικό Μέσο: | N/A |
| Κάρτα Γραφικών: | Intel HD Graphics 630 1 x DisplayPort 1 x HDMI |
| Θύρες Εμπρός: | • 2 x USB 3.1 • 2 x 3.5 mm Audio Jacks |
| Θύρες Πίσω: | • 2 x USB 3.0 • 1 x 1Gbit Ethernet Port • 2 x USB 2.0 |
| COA: | Windows 10 Pro DPK (UEFI) |
Εγγύηση προϊόντος : 24 Μήνες
Κωδικός προϊόντος:
USFF-25029
Κατηγορίες: Refurbished Εξοπλισμός, Προϊόντα, Σταθεροί Υπολογιστές, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Σε απόθεμα
