-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “SD1A404DB-GNY-W-PV 4MP 4x Starlight IR WizSense Network PTZ Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
SD4A425DB-HNY 4MP 25x Starlight IR WizSense Network PTZ Camera Dahua
1.101,20 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• 1/2,8″ 4Megapixel STARVIS CMOS.
• Οπτικό ζουμ 25x.
• Τεχνολογία Starlight.
• Μέγιστο 25/30fps@4MP.
• Απόσταση υπερύθρων έως 100μ.
• Αυτόματη παρακολούθηση.
• Περιμετρική προστασία.
• Ανίχνευση προσώπου.
• SMD 3.0.
• Το IP66.
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 100μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 5.0-125 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Αστροφεγγιά Ντάουα |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 2/1 |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 4M/3M/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 1: D1/VGA/CIF@ (1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 2: 720p/CIF @(1–25/30fps) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασικό: 9,5 W Μέγιστη: 21,5 W (ενεργοποιημένος φωτισμός + ανεμιστήρας + PTZ) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –40 °C έως +65 °C (–40 °F έως +149 °F) |
| Διαστάσεις | 170.4 mm x Φ171.1 mm (6.71″ x Φ6.74″) |
| Βάρος | 2,5 κ. (5,51 λίβρες) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.235
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Σε απόθεμα
