-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “SD22204DB-GNY 2MP 4x Starlight WizSense Network PTZ Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
SD3C405DB-GNY-A-PV 4MP 5x Smart Dual Light WizSense Network PTZ Camera Dahua
427,80 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• CMOS 1/2,8″ 4Megapixel.
• Οπτικό ζουμ 5x.
• Μέγιστο 25/30fps@4MP.
• Απόσταση υπερύθρων έως 50μ.
• Απόσταση θερμού φωτισμού έως 30 μ.
• Ενσωματωμένο μικρόφωνο και ηχείο για αμφίδρομη ομιλία.
• Περιμετρική προστασία.
• SMD 3.0.
• Τροφοδοτικό 12 VDC/PoE.
• Το IP66.
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 50λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,7-13,5 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Έξυπνο διπλό φως |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 5Χ |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 4M/3M/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 1: D1/CIF/VGA@ (1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 2: 720p @(1–25/30 fps) |
| Αισθητήρας | CMOS 1/2,8″ 4 Megapixel |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασική: 3 W Μέγιστη: 12 W (φωτιστής + PTZ + ηχείο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +60 °C (–22 °F έως +140 °F) |
| Διαστάσεις | 142,6 χλστ. x 140,0 χλστ. x 236,2 χλστ. (5,61″ x 5,51″ x 9,30″) |
| Βάρος | 1,1 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.252
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
