-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
SD2C405NB-GNY-A-PV-S2 4MP 5x Smart Dual Light WizSense Network PTZ Camera Dahua
342,30 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• CMOS 1/2,8″ 4Megapixel•
Οπτικό ζουμ
5x• Μέγιστο 25/30 fps@4MP
• IP66
• IVS (Tripwire και ανίχνευση εισβολής)
• Ενσωματωμένο μικρόφωνο και ηχείο για αμφίδρομη ομιλία
• SMD 3.0
• Προειδοποίηση
θερμού φωτός & ήχου• Auto Tracking Lite
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 30λ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μήκος φακού | 2,7-13,5 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Πλήρες χρώμα Dahua |
| Τεχνολογία Νυκτός | Έξυπνο διπλό φως |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 5Χ |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 4M/1080p/1,3M/720p@(1–25/30 fps) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασικό: 5 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +55 °C (–22 °F έως +131 °F) |
| Διαστάσεις | 155,5 χλστ x Φ129,6 χλστ |
| Βάρος | 0,65 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.315
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
