-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
SD22404DB-GNY 4MP 4x Starlight WizSense IP PTZ Camera Dahua
472,50 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• 1/2,8″ CMOS.
• Ισχυρό οπτικό ζουμ 4x.
• Μέγιστη.25/30fps@4M/3M.
• Μέγιστη ταχύτητα τηγανιού 100°/s.
• Υποστηρίζει ανίχνευση προσώπου.
• Υποστήριξη PoE.
• IP66, IK10.
• SMD 3.0.
• 6000V αντικεραυνική.
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | Όχι |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Μήκος φακού | 2,8-12 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Αστροφεγγιά Ντάουα |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 4Χ |
| IP προστασίας εισόδου | IP66 – ΙΚ10 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 4M/3M/1080p/1.3M/720p@(1–25/30fps) Δευτερεύουσα ροή 1: D1/VGA/CIF@(1–25/30fps) Δευτερεύουσα ροή 2: 720p@(1–25/30fps) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | Ψηφιακό WDR |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασική: 2,3 W Μέγιστη: 6,1 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +60 °C (–22 °F έως +140 °F) |
| Διαστάσεις | 89 mm x Φ122 mm (3.50″ x Φ4.80″) |
| Βάρος | 0,5 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMIP4MP.301
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
