-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “HAC-PTS1500C-E2-IL-A-0280B 2+2MP Smart Dual Light Outdoor HDCVI Dual-Lens PT Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
SD22204DB-GC 2MP 4x Starlight HDCVI PTZ Camera Dahua
377,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• CMOS 1/2,8″ 2Megapixel•
Ισχυρό οπτικό ζουμ
4x• Τεχνολογία
Starlight• 2D NR; 3D NR
• Μέγ. 25/30 fps@1080p, 25/30/50/60 fps@720p
• IP66, IK10
| Τύπος υπόθεσης | ΠΤΖ |
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Μήκος φακού | 2,7-11 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Απόσταση υπερύθρων | Όχι |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Αστροφεγγιά Ντάουα |
| IP προστασίας εισόδου | IP66 – ΙΚ10 |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Ελάχιστος φωτισμός | 0.005lux@F1.6 (Έγχρωμη, 30 IRE); |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασική: 7 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +60 °C (–22 °F έως +140 °F) |
| Οπτικό ζουμ | 4Χ |
| WDR | Ψηφιακό WDR |
| Βάρος | 0,600 κιλά |
| Διαστάσεις | 88.9 mm x Φ122.0 mm (3.50″ x Φ4.80″) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.308
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
