-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Ref Οθονη Fujitsu B22W-7, 22”, Wsxga+, Tn, Ασημι-Μαυρο, – Grade A-” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ref Οθονη Nec Ea244Wmi, 24In, Fhd, Tn, Ασημι – Grade A
86,50 €
Λεπτομέρειες:
| Μοντέλο: | NEC EA244WMI |
| Grade: | A |
| Διαγώνιος: | 24″ |
| Ανάλυση: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60Hz |
| Ανaλογία: | 16:9 |
| Τύπος Panel: | IPS TFT |
| Ηχεία: | 2 x 1W |
| Συνδεσιμότητα: | • 1 x VGA • 1 x DisplayPort • 1 x DVI-D • 1 x HDMI |
| Τύπος Βάσης: | Ρυθμιζόμενη |
| Χρώμα: | ΑΣΗΜΙ |
| Διαστάσεις: | • Ύψος: 40.8 cm • Πάχος: 2.3 cm • Πλάτος: 55.6 cm |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά: | • VESA: 100 x 100 • 4 x USB 2.0 |
Εγγύηση προϊόντος : 12 Μήνες
Κωδικός προϊόντος:
TFT-25003
Κατηγορίες: Referbished Οθόνες, Refurbished Εξοπλισμός, ΙΔΕΕΣ ΔΩΡΩΝ, Προϊόντα, Τεχνολογία, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Σε απόθεμα
