-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Ref Server Dell Poweredge R630, 2X E5-2697V4, 128Gb, 2X 1.2Tb Sas, H730 Mini – Grade A” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ref Οθονη Fujitsu B24-6/7, 24In, Wuxga, Tn, Μαυρο-Ασημι • Grade A-
90,40 €
Λεπτομέρειες:
| Μοντέλο: | Fujitsu B24W-6/7 |
| Grade: | A- *Μικρός Υπερφωτισμός Pixel* *Γρατσουνιές σε βάση* |
| Διαγώνιος: | 24″ |
| Ανάλυση: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60Hz |
| Ανaλογία: | 16:10 |
| Τύπος Panel: | ΤΝ |
| Ηχεία: | Ναι |
| Συνδεσιμότητα: | • 1 x VGA • 1 x DisplayPort • 1 x DVI-D |
| Τύπος Βάσης: | Ρυθμιζόμενη |
| Χρώμα: | Μαύρο / Ασημί |
| Διαστάσεις: | • Ύψος: 36,80 cm • Πάχος: 6,50 cm • Πλάτος: 55,90 cm |
| Επιπλέον Χαρακτηριστικά: | • 2 x 3.5mm Audio Jacks • 4 x USB 2.0 |
Εγγύηση προϊόντος : 12 Μήνες
Κωδικός προϊόντος:
TFT-22001
Κατηγορίες: Referbished Οθόνες, Refurbished Εξοπλισμός, ΙΔΕΕΣ ΔΩΡΩΝ, Προϊόντα, Τεχνολογία, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Σε απόθεμα
