-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Ref Οθονη Fujitsu B22W-7, 22”, Wsxga+, Tn, Ασημι-Μαυρο, – Grade A-” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ref Οθονη Asus Be24A, 24In, Full Hd, Ips, Ασημι • Grade Α-
94,20 €
Λεπτομέρειες:
| Μοντέλο: | Asus BE24A 24 |
| Grade: | A- |
| Διαγώνιος: | 24″ |
| Ανάλυση: | 1920 x 1200 (WUXGA) |
| Ρυθμός Ανανέωσης: | 60Hz |
| Ανaλογία: | 16:10 |
| Τύπος Panel: | IPS |
| Ηχεία: | 2x stereo speakers 2W |
| Συνδεσιμότητα: | • 1 x VGA • 1 x DVI-D |
| Τύπος Βάσης: | Ρυθμιζόμενη |
| Χρώμα: | Ασημί-Μαύρο |
Η οθόνη έχει ένα μικρό σπάσιμο στο bezel.
Ανατρέξτε στις φωτογραφίες.
Εγγύηση προϊόντος : 12 Μήνες
Κωδικός προϊόντος:
TFT-20601
Κατηγορίες: Referbished Οθόνες, Refurbished Εξοπλισμός, ΙΔΕΕΣ ΔΩΡΩΝ, Προϊόντα, Τεχνολογία, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Σε απόθεμα
