-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
QNP-6320HS 2MP X32 Stainless Steel PTZ Hanwha
5.169,60 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά
• Δικτυακή κάμερα
PTZ από ανοξείδωτο ατσάλι της σειράς Q• 2MP @ 30fps, Full HD (1080p)
• Φακός οπτικού ζουμ 32X (4,44mm ~142,6mm)
• Εύρος ατελείωτης μετατόπισης 360°, Ταχύτητα πανοραμικής λήψης 700°/sec, H.265/H.264/MJPEG με WiseStream II, Πολλαπλή ροή
• 120dB WDR, True Day & Night (ICR)
• Ανίχνευση κατεύθυνσης, Ανίχνευση κίνησης, Είσοδος/Έξοδος, Παραβίαση
• Εικονική γραμμή, Ανίχνευση ήχου (με NW I/O Box), HLC
• Ψηφιακή σταθεροποίηση εικόνας με ενσωματωμένο γυροσκοπικό αισθητήρα
• Υποδοχή
Micro SD/SDHC/SDXC• IP67, IP66, NEMA4X, IK10, PoE+, Max. 23W, Typ. 14W
”
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | Όχι |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Μήκος φακού | 4,44-142,6 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Οπτικό ζουμ | 32 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | IP66 – ΙΚ10 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Προαιρετικός |
| Ρυθμός καρέ | H.265/H.264: Μέγ. 60fps/50fps (60Hz/50Hz) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Κατανάλωση ενέργειας | 23 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35°C~+55°(-31°F ~ +131°F) |
| Διαστάσεις | Φ227×299,2 χλστ |
| Βάρος | 5,4 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.296
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
