-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
QNP-6250H 2MP X25 AI Outdoor PTZ Camera Hanwha
2.108,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά
• Δικτυακή κάμερα
PTZ εξωτερικού χώρου σειράς Q• 2MP @30fps, Full HD (1080p), φακός οπτικού ζουμ 25X (4,44 ~ 111 mm), εύρος ατελείωτης λήψης 360°, ταχύτητα
πανοραμικής λήψης 700°/sec• Τριπλός κωδικοποιητής H.265/H.264/MJPEG με WiseStream II, Πολλαπλή ροή
• 120dB WDR•
True Day & Night (ICR)
• Ανίχνευση κατεύθυνσης, Ανίχνευση κίνησης, Είσοδος/Έξοδος, Παραβίαση, Ανίχνευση ήχου εικονικής γραμμής (με NW I/O Box)
• Ψηφιακή σταθεροποίηση εικόνας με ενσωματωμένο γυροσκοπικό αισθητήρα και υποδοχή
SD/SDHC/SDXC • IP66, IK10, PoE+
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | Όχι |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Μήκος φακού | 4,44-111 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | IP66 – ΙΚ10 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Προαιρετικός |
| Ρυθμός καρέ | H.265/H.264: Μέγ. 60fps/50fps (60Hz/50Hz) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Κατανάλωση ενέργειας | 23 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -35°C~+55°(-31°F ~ +131°F) |
| Διαστάσεις | Φ204.3x265mm |
| Βάρος | 2,7 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.291
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
