-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
PTZ-N4215I-DE(F) 2MP 5-75mm 15X IR Network Speed Dome HiLook
285,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Κάμερα τεσσάρων ιντσών 2 MP με δυνατότητα
μετατόπισης, κλίσης και ζουμ (15x)• Αποτελεσματική τεχνολογία συμπίεσης H.265+ για εξοικονόμηση εύρους ζώνης και αποθήκευσης
• Καθαρή απεικόνιση έναντι ισχυρού οπίσθιου φωτισμού χάρη στην τεχνολογία αληθινού WDR
120 dB• Εξαιρετική απόδοση τη νύχτα με ενισχυμένο IR
έως και 100 m• Ανθεκτικό στο νερό και τη σκόνη (IP67)
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | 100μ |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| Μήκος φακού | 5.0-75 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Όχι |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 15 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | ΙΡ67 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Μέγιστη: 18 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F) |
| Διαστάσεις | Φ 165.9 mm x 290 mm (Φ 6.53″ x 11.42″) |
| Βάρος | 2,5 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.329
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
