-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Προβολεας Led Ip65 170-265V 20W 2800K 1700Lm Μαυρος” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Προβολέας Led 20W 3000K 1700Lm Ip44 Λευκός Με Αισθητήρα Κίνησης
25,50 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συσκευασία | 1/30τμχ. |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Διαστάσεις | 135x58x147mm |
| Φωτεινή Ροή | 1700LM |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20+40°C |
| Κατανάλωση | 20W |
| Τάση | 220-240V AC |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Ώρες λειτουργίας | 30.000h |
| Χρωματική απόδοση | 3000K |
| Eνεργειακή κλάση | F |
| Κλάση | I |
| Βαθμός Κρούσης | IK10 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP44 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Χαρακτηριστικά | Προβολέας ΙP44 Sensor 20W |
Σε απόθεμα
