-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Led Προβολέας Himor 150W 3000K 18750Lm Ip66” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Προβολέας Led 150W 6500K 12750Lm Ip65 Μαύρος
100,40 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συνημίτονο PF | >0.95 |
| CRI/RA | >70 |
| Συσκευασία | 1/5τμχ. |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Φωτεινή Ροή | 12750LM |
| Κατανάλωση | 150W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20+40°C |
| Τάση | 220-240 VAC |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Ώρες λειτουργίας | 30.000h |
| Διαστάσεις | 330x41x305mm |
| Χρωματική απόδοση | 6500K |
| Eνεργειακή κλάση | F |
| Κλάση | I |
| Βαθμός Κρούσης | IK10 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP65 |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σε απόθεμα
