-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Προβολέας Led 100W 3000K 8500Lm Ip65 Λευκός” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Προβολέας Led 100W 4000K 8500Lm Ip65 Μαύρος
53,40 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συσκευασία | 1/10τμχ. |
| Κατανάλωση | 100W |
| Γωνία δέσμης | 120° |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20+40°C |
| Τάση | 220-240 VAC |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Ώρες λειτουργίας | 30.000h |
| Χρωματική απόδοση | 4000K |
| Φωτεινή Ροή | 8500LM |
| Eνεργειακή κλάση | F |
| Βαθμός Κρούσης | IK10 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP65 |
| Κλάση | Ι |
| Χρώμα | Μαύρο |
Σε απόθεμα
