-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Πολύπριζο 3 Θέσεων 2 Usb 1 Rj45 1 Rj11” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Πριζάκι Σούκο Με 2 Θύρες Usb
11,60 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Εγγύηση | 1 Χρόνο |
| Ρεύμα | 16A |
| USB | 2 θύρες USB 2.1A |
| Τάση | 250 VAC |
| Μέγιστο Φορτίο | 3680W |
| Χρώμα | Λευκό |
| Προστασία για παιδιά | Ναι |
| Χαρακτηριστικά | Πρίζα σούκο με 2 USB |
Κωδικός προϊόντος:
GES-156
Κατηγορίες: Αντάπτορες, Πολύπριζα- Προεκτάσεις, Προϊόντα
Σε απόθεμα
