-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Πολύπριζο 6 Θέσεων Με Διακόπτη Μαύρο Με Καλώδιο 1.5M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Πολύπριζο 6 Θέσεων Μαύρο Με Καλώδιο 1.5M
7,00 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Μήκος καλωδίου | 1.5m |
| Ρεύμα | 16A |
| Τάση | 250V AC |
| Μέγιστο Φορτίο | 3680W |
| Αριθμός Θέσεων | 6 |
| Πιστοποιητικά | GS |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Προστασία για παιδιά | Ναι |
| Χαρακτηριστικά | Πολύπριζο 6θέσεων χωρίς διακόπτη με καλώδιο 1.5m |
Κωδικός προϊόντος:
201156
Κατηγορίες: 6 θέσεων, Πολύπριζα, Πολύπριζα- Προεκτάσεις, Προϊόντα
Σε απόθεμα
