-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Meetion Mt-Btk001 Αναδιπλούμενο Πληκτρολόγιο Μωβ” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Meetion Mt-M362 Ενσύρματο Ποντίκι Μαύρο
4,30 €
Λεπτομέρειες:
| Product Name | M362 Computer Wired Mouse |
| Buttons | 3+1(scroll wheel) buttons |
| Resolution | 800-1600dpi |
| Cable Length | 1.5±0.01m |
| Compatible Systems | Win XP / Vista / 7 / 8 / 10, Mac OS |
| Dimensions | 121*63*38mm |
| Weight | 90±5g |
| Interface | USB |
Κωδικός προϊόντος:
17.001.0001
Κατηγορίες: Περιφερειακά Υπολογιστών, Ποντίκια, Προϊόντα, Τεχνολογία, Υπολογιστές και Δικτυακά
Ετικέτα: no-feed
Σε απόθεμα
