-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Led Προβολέας Himor 100W 3000K 12500Lm Ip66” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Led Προβολέας Himor 50W 3000K 6250Lm Ip66
255,80 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συνημίτονο PF | >0.95 |
| CRI/RA | >70 |
| Τάση | 100-240V AC |
| Συσκευασία | 1τμχ. |
| Διαστάσεις | 240x63x314mm |
| Χρωματική απόδοση | 3000K |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40+70°C |
| Εγγύηση | 5 χρόνια |
| Ώρες λειτουργίας | 50.000h |
| Κατανάλωση | 50W |
| Γωνία δέσμης | 60° |
| Φωτεινή Ροή | 6250LM |
| Πιστοποιητικά | ENEC |
| Κλάση | I |
| Βαθμός Κρούσης | IK08 |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP66 |
Σε απόθεμα
