-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “IPC-PT2449C1-S-PV-PRO 4MP WizColor Active Deterrence WizSense Network PT Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
IPC-PTS2249B-E2-S-PV-LED-0360B-PRO 2+2MP WizColor Active Deterrance Dual-lens Fixed-focal Pan&Tilt WizSense Network Camera Dahua
432,80 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Αισθητήρας εικόνας CMOS 2-MP 1/2,9″, χαμηλή φωτεινότητα και εικόνα
υψηλής ευκρίνειας• Έξοδοι έως 2 MP (1920 x 1080)@25/30 fps
• Κωδικοποιητής H.265, υψηλός ρυθμός συμπίεσης, εξαιρετικά χαμηλός ρυθμός
bit• Ενσωματωμένο ζεστό φως και η μέγιστη απόσταση φωτισμού είναι 30 m
• ROI, SMART H.264+/H.265+, ευέλικτη κωδικοποίηση, που εφαρμόζεται σε διάφορα περιβάλλοντα εύρους ζώνης και αποθήκευσης
• Λειτουργία περιστροφής, WDR, 3D NR, HLC, BLC, ψηφιακή υδατογράφηση, που εφαρμόζεται σε διάφορες σκηνές παρακολούθησης
• Έξυπνη παρακολούθηση: Εισβολή, tripwire (οι δύο λειτουργίες υποστηρίζουν την ταξινόμηση και την ακριβή ανίχνευση οχήματος και ανθρώπου
• Ανίχνευση ανωμαλιών: Ανίχνευση κίνησης, παραβίαση βίντεο, ανίχνευση ήχου, χωρίς κάρτα SD, πλήρης κάρτα SD, σφάλμα κάρτας SD, αποσύνδεση δικτύου, διένεξη IP, παράνομη πρόσβαση και ανίχνευση
τάσης• Υποστηρίζει κάρτα Micro SD max. 256 G. ενσωματωμένο μικρόφωνο? ενσωματωμένο speake, υποστηρίζει αμφίδρομη ομιλία
• Τροφοδοτικό 12 VDC/PoE, εύκολο στην εγκατάσταση
• Προστασία
IP66• Συναγερμός
ήχου και φωτός• SMD Plus
• Όπλιση/αφόπλιση με ένα πάτημα.
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 30λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μήκος φακού | 3,6 χλστ |
| Τύπος φακού | Σταθερός φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Αστροφεγγιά Ντάουα |
| Τεχνολογία Νυκτός | Πλήρες χρώμα Dahua |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | Όχι |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 1920 x 1080@ (1–25/30 fps) |
| Αισθητήρας | 1/2,9″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστική ύλη |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασική: 2,3 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –40 °C έως +50 °C (–40 °F έως +122 °F) |
| Διαστάσεις | 110,1 mm x 159,4 mm x 210 mm (4,33″ x 6,28″ x 8,27″) |
| Βάρος | 0,62 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.316
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Σε απόθεμα
