-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Φωτιστικό Ράγας Led 45W 2700K 3150Lm 25° Μαύρο” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Φωτιστικό Ράγας Led 45W 4000K 4260Lm 36° Μαύρο
110,00 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Γωνία δέσμης | 36˚ |
| Συνημίτονο PF | >0.9 |
| CRI/RA | >90 |
| Συσκευασία | 1/12τμχ. |
| Διαστάσεις | 161x215mm |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -20-+45˚C |
| Τάση | 200-240V AC |
| Ώρες λειτουργίας | 40.000h |
| Χρωματική απόδοση | 4000K |
| Φωτεινή Ροή | 4260LM |
| Κατανάλωση | 45W |
| Εγγύηση | 5 Χρόνια |
| Κλάση | I |
| Χρώμα | Μαύρο |
| 3 Φάσεων | Ναι |
Κωδικός προϊόντος:
LTRC254536B
Κατηγορίες: Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά, Φωτιστικά Ράγας
Σε απόθεμα
