-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Γραμμικό Φωτιστικό Led 20W 3000K Για Μονοφασική Ράγα Σε Μαύρη Απόχρωση D:30Cmx3,3Cm” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Φωτιστικό Ράγας Led 45W 2700K 3150Lm 25° Μαύρο
105,40 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικά χαρακτηριστικά
| Συνημίτονο PF | >0.9 |
| CRI/RA | >80 |
| Συσκευασία | 1/10τμχ. |
| Διαστάσεις | 213x212mm |
| Χρωματική απόδοση | 2700K |
| Εγγύηση | 3 Χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30-+50˚C |
| Φωτεινή Ροή | 3150lLM |
| Ώρες λειτουργίας | 40.000h |
| Κατανάλωση | 45W |
| Γωνία δέσμης | 90˚ |
| Βαθμός Στεγανότητας | IP40 |
| Χρώμα | Μαύρο |
| 3 Φάσεων | Ναι |
Κωδικός προϊόντος:
LTR6027-PLS-25B
Κατηγορίες: Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά, Φωτιστικά Ράγας
Σε απόθεμα
