-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “DS-PDC15-EG2-WE Curtain Detector Ax Pro Hikvision” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-PDBG8-EG2 Wired Glass break Detector Hikvision
36,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Υψηλής ποιότητας πανκατευθυντικός αισθητήρας
μικροφώνου• Κάλυψη
ανίχνευσης έως 8m/120°• Επιλέξιμες αντιστάσεις EOL (Αντίσταση συναγερμού: 1K, 2K2, 4K7, 5K6, 6K8)
• Προσαρμογή ευρείας τάσης 9-16 VDC με προστασία αντίστροφης σύνδεσης πολικότητας
| Τύπος Ανιχνευτή | Θραύσης Κρυστάλλων |
| Τοποθέτηση | Εσωτερική |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματα |
| Power Supply | 9-16VDC |
| Dimensions | 38.8 x 107 x 22.5mm |
| Weight | 0.495 kg |
| Working Temperature | -10 °C to 55 °C |
| Antimask | No |
| Tamper protection | Yes |
| Ύψος Τοποθέτησης | 2.4m |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης | Ακουστικών Συχνοτήτων |
Κωδικός προϊόντος:
RAD.216
Κατηγορίες: Ανιχνευτές, Ανιχνευτές Θραύσης, Ασφάλεια, Προϊόντα
Εξαντλημένο
