-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “DS-PDCM15PF-IR RF Camera Module Ax Pro Hikvision” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-PD2-P10PE Indoor PIR Detector 10m Range
24,80 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Ανίχνευση ανοσίας κατοικίδιων ζώων 10 μέτρων έως 24 κιλά ζώου
• Επιλέξιμες αντιστάσεις EOL (End Of Line) • Λειτουργία
αυτόματης ευαισθησίας• Ψηφιακή αντιστάθμιση
θερμοκρασίας• Προστασία από παραβίαση του μπροστινού κελύφους
| Τύπος Ανιχνευτή | Ραντάρ Κίνησης |
| Τεχνολογία Ανίχνευσης | Passive infrared |
| Pet Immunity | Ναι |
| Τοποθέτηση | Εσωτερική |
| PIR Range | 10m |
| Τύπος Σύνδεσης | Ενσύρματα |
| Antimask | No |
| Power Supply | 12VDC |
| Ύψος Τοποθέτησης | 1.8-2.4m |
| Tamper protection | Yes |
| Weight | 0.125 kg |
| Dimensions | 117 x 69 x 50mm |
| Working Temperature | -30°C to +70°C |
Κωδικός προϊόντος:
RAD.098
Κατηγορίες: Ανιχνευτές, Ανιχνευτές Κίνησης, Ασφάλεια, Προϊόντα
Εξαντλημένο
