-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-2DE7A425IWG1-E 4MP 4.8-120mm 25X Powered by DarkFighter IR Acusense Network Speed Dome Hikvision
1.526,50 €
Λεπτομέρειες:
Hikvision DS-2DE7A425IWG1-E 4 MP 25 ? Το IR Network Speed Dome υιοθετεί τσιπ CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″. Με τον φακό οπτικού ζουμ 25x, η κάμερα προσφέρει περισσότερες λεπτομέρειες σε εκτεταμένες περιοχές.
Αυτή η σειρά καμερών μπορεί να χρησιμοποιηθεί ευρέως για μεγάλες σειρές υψηλής ευκρίνειας, όπως ποτάμια, δρόμους, σιδηροδρόμους, αεροδρόμια, πλατείες, πάρκα, γραφικά σημεία και χώρους κ.λπ. Ενισχυμένη από αλγόριθμους βαθιάς μάθησης, η τεχνολογία Hikvision AcuSense φέρνει συναγερμούς ταξινόμησης στόχων ανθρώπων και οχημάτων σε συσκευές μπροστινού και πίσω άκρου. Το σύστημα εστιάζει σε στόχους ανθρώπων και οχημάτων, βελτιώνοντας σημαντικά την αποδοτικότητα και την αποτελεσματικότητα του συναγερμού.
Χαρακτηριστικά:
• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία
DarkFighter και AI-ISP • Υψηλή ταχύτητα εστίασης με τεχνολογία εστίασης αυτοεκμάθησης που διατηρεί την εικόνα καθαρή κάθε δευτερόλεπτο
• Υψηλής ποιότητας απεικόνιση με ανάλυση
4 MP• CMOS
προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″• Οπτικό ζουμ 25x και 16? Το ψηφιακό ζουμ παρέχει κοντινές προβολές σε εκτεταμένες περιοχές
• Εκτεταμένη νυχτερινή προβολή με απόσταση
υπερύθρων έως και 200 m• Ενσωματωμένο διπλό μικρόφωνο για ασφάλεια
ήχου υψηλής ποιότητας σε πραγματικό χρόνο• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Υποστήριξη σύνδεσης με ηχεία δικτύου hikvision και μικρόφωνα δικτύου για αναπαραγωγή ήχου
• Βελτιώστε την απόδοση αναπαραγωγής και να είστε συμβατοί με τις τεχνολογίες AcuSeek και AcuSearch του NVR για συνδυασμένη χρήση
• Οπτικοακουστικός συναγερμός: Το λευκό φως που αναβοσβήνει και η ηχητική προειδοποίηση μπορούν να ενεργοποιηθούν από ορισμένα συμβάντα
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 200μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μήκος φακού | 4.8-120 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | ΙΡ67 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 2/1 |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ Προοδευτική σάρωση CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 36VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | μέγ. 42 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F) |
| Διαστάσεις | Φ 220 mm x 363.3 mm (Φ 8.66″ x 13.91″) |
| Βάρος | 5 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.345
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
