-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “SD22204DB-GNY 2MP 4x Starlight WizSense Network PTZ Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-2DE7A232IW-AEB(T5) 2MP 32x IR Speed IP 4.8-153mm Dome Camera Hikvision
1.538,90 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά
• CMOS
προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″• Απεικόνιση υψηλής ποιότητας με ανάλυση
2 MP• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία
DarkFighter• Οπτικοακουστικός συναγερμός: Το λευκό φως που αναβοσβήνει και η ηχητική προειδοποίηση μπορούν να ενεργοποιηθούν από ορισμένα συμβάντα
• Οπτικό ζουμ 32x και 16? Το ψηφιακό ζουμ παρέχει κοντινές προβολές σε εκτεταμένες περιοχές
• Εκτεταμένη νυχτερινή προβολή με απόσταση
υπερύθρων έως και 200 m• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Λήψη προσώπου: Έως και 5 πρόσωπα που καταγράφονται ταυτόχρονα
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | 200μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4.8-153 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 32 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 2/1 |
| Αισθητήρας | CMOS προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″ |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24VAC |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F) |
| Διαστάσεις | Φ 220 mm x 363.3 mm (O 8.66″ x 13.91″) |
| Βάρος | Περίπου 5 κιλά (11,03 λίβρες) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.190
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
