-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
Το προϊόν “TPC-DF1241-B2F2-DW-S8 Thermal Network Mini Hybrid Eyeball Camera Dahua” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-2DE4A425IWG-E 4MP 25X Powered by DarkFighter IR Network Speed Dome Hikvision
1.297,10 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• Απεικόνιση υψηλής ποιότητας με ανάλυση 4 MP, έως 30 fps
• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό μέσω της τεχνολογίας
DarkFighter• Καθαρή απεικόνιση έναντι ισχυρού οπίσθιου φωτισμού χάρη στην τεχνολογία
WDR 120 dB• Η δυνατότητα μετατόπισης και κλίσης επιτρέπει στην κάμερα να παρακολουθεί ζώνες ενδιαφέροντος
• Το οπτικό ζουμ 25 x επιτρέπει την πιο κοντινή προβολή θεμάτων σε εκτεταμένες περιοχές
• Η εμβέλεια υπερύθρων έως και 50 m εξασφαλίζει ασφάλεια τη νύχτα
• Ανθεκτικό στο νερό και τη σκόνη (IP66)
• Εστιάζει στην ταξινόμηση στόχων ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 50λ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4.8-120 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Όχι |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 2/2 |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ Προοδευτική σάρωση CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Έως 24 W |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F) |
| Διαστάσεις | Φ 169 mm x 161 mm (Φ 6.65″ x 6.34″) |
| Βάρος | 2,45 κιλά |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.246
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
