-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “DS-2CD2T23G2-2I 2MP 2.8mm WDR EXIR Fixed Bullet IP Camera Hikvision” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
DS-2CD2026G2-I(C) 2MP 2.8mm AcuSense Powered-by-DarkFighter Fixed Bullet IP Camera Hikvision
314,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά• Υψηλής
ποιότητας απεικόνιση με ανάλυση
2 MP• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία
powered-by-DarkFighter• Αποτελεσματική τεχνολογία
συμπίεσης H.265+• Καθαρή απεικόνιση έναντι ισχυρού οπίσθιου φωτισμού χάρη στην τεχνολογία
αληθινού WDR 120 dB• Εστίαση στην ταξινόμηση ανθρώπων και οχημάτων με βάση τη βαθιά μάθηση
• Ανθεκτικό στο νερό και τη σκόνη (IP67)
| Τύπος υπόθεσης | Κουκκίδα |
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | 40λ |
| Μικρόφωνο | Όχι |
| IP προστασίας εισόδου | ΙΡ67 |
| Μήκος φακού | 2,8 χλστ |
| Τύπος φακού | Σταθερός φακός |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | Όχι |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ Προοδευτική σάρωση CMOS |
| Βάρος | Περίπου 480 g (1,1 lb.) |
| Διαστάσεις | Φ 70 mm x 161,7 mm (2,8″ x 6,4″) |
Σε απόθεμα
