-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Xo Psa-700 Power Station 192000Mah/614Wh” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Avide Τροφοδοτικό 12V 60W Ip20 Desktop
18,20 €
Λεπτομέρειες:
Technical Details
| Power | 60 W |
| Voltage | 12 V |
| Amperage | 5 A |
| Working temperature | -20 – +40 °C |
| IP Class | IP20 |
| Length | 118 mm |
| Width | 55 mm |
| Height | 125 mm |
Logistic
| Packaging size | 159mm x 78mm x 50mm |
| Weight | 260 gram |
| Gross volume | 376.03 cm³ |
| Carton EAN | 5999097917016 |
| Pcs / carton | 100 |
| Carton size | 445mm x 325mm x 260mm |
Κωδικός προϊόντος:
15.001.0009
Κατηγορίες: Καλώδια και Αντάπτορες, Προϊόντα, Τεχνολογία, Τροφοδοσίας, Τροφοδοτικά LED
Σε απόθεμα
