-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Avide Led Φωτιστικό Οροφής Επιτοίχιο Στρογγυλό Αλουμίνιο 18W Ψυχρό 6400K” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Avide Ledχωνευτό Φωτιστικό Οροφής Στρογγυλό Πλαστικό 18W Cw 6400K
7,80 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Ισχύς | 18W |
| Ισοδύναμη Ισχύς | 98 W |
| Εύρος Τάσης | 220-240 V |
| Κλάση IP | IP20 |
| Διάμετρος | 220 mm |
| Μέγεθος κοπής | 200-210 mm |
| Μήκος | 220 mm |
| Πλάτος | 220 mm |
| Ύψος | 27 mm |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 6 400 K |
Χαρακτηριστικά φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 1 820 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος | CW |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Τύπος τσιπ | SANAN 3535 |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | 80 |
Κωδικός προϊόντος:
15.001.2064
Κατηγορίες: Επαγγελματικοί χώροι, Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά PL
Ετικέτα: no-feed
Σε απόθεμα
