-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Φωτιστικό Πάγκου 10W 3000K 1150Lm 0.9M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Avide Led T5 Πάγκου Κουζίνας 6W 300Mm Λευκό 4000K Με Πρίζα
6,70 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Τεχνολογία | LED |
| Ισχύς | 6 W |
| Ισοδύναμη ισχύς | 48 W |
| Μήκος | 300 μ |
| Εύρος τάσης | 220-240 V |
| Κλάση IP | IP20 |
| Μήκος | 300 χλστ |
| Υψος | 300 χλστ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 600 lm |
| Θερμοκρασία χρώματος | NW |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Τύπος τσιπ | SMD |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | 80 |
Κωδικός προϊόντος:
15.001.1680
Κατηγορίες: Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά, Φωτιστικά Πάγκου
Ετικέτα: no-feed
Σε απόθεμα