-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Φωτιστικό Πάγκου 10W 3000K 1150Lm 0.9M” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Avide Led Πάγκου Κουζίνας 15W 900Mm Θερμό 3000K Με Πρίζα
9,20 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Πρίζα | βύσμα ΕU |
| Ισχύς | 15 W |
| Ισοδύναμη ισχύς | 99 W |
| Εύρος τάσης | 220-240 V |
| Τάξη IP | IP20 |
| Μήκος | 900 χλστ |
| Πλάτος | 20 χλστ |
| Υψος | 35 χλστ |
| Θερμοκρασία χρώματος | 3 000 Κ |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 1500 lm |
| Θερμοκρασία χρώματος | WW |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Τύπος τσιπ | SMD |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | 80 |
Κωδικός προϊόντος:
15.001.1962
Κατηγορίες: Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά, Φωτιστικά Πάγκου
Ετικέτα: no-feed
Σε απόθεμα
