-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Avide Led Πλαφονιέρα Στρογγυλό Αλουμίνιο Σατέν Νίκελ 18W Λευκό 4000K” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Avide Led Χωνευτό Φωτιστικό Οροφής Στρογγυλό Πλαστικό 24W Nw 4000K
10,50 €
Λεπτομέρειες:
Τεχνικές λεπτομέρειες
| Ισχύς | 24 W |
| Ονομαστική Ισχύς | 152 W |
| Εύρος Τάσης | 220-240 V |
| Κλάση IP | IP20 |
| Διάμετρος | 295 mm |
| Μέγεθος κοπής | 270-280 mm |
| Μήκος | 295 mm |
| Πλάτος | 295 mm |
| Ύψος | 27 mm |
| Θερμοκρασία Χρώματος | 4000 K |
Χαρακτηριστικά Φωτισμού
| Έξοδος Lumen | 2 490 lm |
| Θερμοκρασία Χρώματος | NW |
| Γωνία δέσμης | 120 ° |
| Τύπος τσιπ | SANAN 3535 |
| Δείκτης απόδοσης χρώματος | 80 |
Κωδικός προϊόντος:
15.001.2062
Κατηγορίες: Επαγγελματικοί χώροι, Προϊόντα, Φωτισμός, Φωτιστικά PL
Ετικέτα: no-feed
Σε απόθεμα
