-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Κεραία Ikusi Flashd Nano Hdtn694V Lte2 5G 13Db” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Atc Κεντρικός Ενισχυτής Atc-115 Uhf/Vhf 35Db/30Db
36,90 €
Λεπτομέρειες:
Κεντρικός ενισχυτής εισόδων UHF / VHF / BIII και 1 εξόδου με φίλτρο LTE της ATC.
Κατάλληλος για επίγεια ψηφιακή και αναλογική τηλεόραση. Εξόδος 1 x 115dbμV. Η ενίσχυση του είναι 35db στα UHF, 30db στα VHF. H εξασθένηση του σήματος γίνεται με ρυθμιστικά ποτενσιόμετρα (-20db) σε κάθε είσοδο και οι συνδέσεις γίνονται με φις τύπου F.
Χαρακτηριστικά
| Απολαβή | 35dB UHF / 30dB VHF |
| Ρύθμιση | 0-20dB |
| Είσοδοι | UHF / VHF / BIII |
| Έξοδοι | 115dbμV |
| Συχνότητα | 47 – 288 MHz / 470 – 694 MHz |
| Θόρυβος | <4dB VHF / <7dB UHF |
| Τροφοδοσία | 110V – 230V |
| Συνδεσιμότητα | Φις F |
Συσκευασία κουτί: 20 τμχ
Κωδικός προϊόντος:
03.001.0053
Κατηγορίες: Ενισχυτές Κεντρικοί, Κεραίες και Ενισχυτές, Κεραίες-Εξαρτήματα τηλεόρασης, Προϊόντα, Τεχνολογία
Ετικέτα: no-feed
Σε απόθεμα
