-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
Το προϊόν “Κεντρική Μονάδα Ασύρματου Συναγερμού Με Πληκτρολόγιο” έχει προστεθεί στο καλάθι σας. Καλάθι
Ασύρματος Αισθητήρας Κίνησης Και Φωτισμού Μικροκυμάτων Cubalux
49,00 €
Λεπτομέρειες:
| Τάση εισόδου | 9 – 24 VDC |
|---|---|
| Συχνότητα αισθητήρα (HF) | 10.525 GHz |
| Περιοχή ανίχνευσης | Διάμετρος |
| Γωνία ανίχνευσης | 150° (τόιχος) , 360°(οροφή) |
| Ευαισθησία αισθητήρα κίνησης | 10%-25%-50%-75%-100% |
| Ευαισθησία αισθητήρα φωτισμού | Off-10lux-30lux-50lux-100lux-200lux |
| Xρόνος αναμονής | 10s-30s-90s-3min-10min-20min-30min |
| Θερμοκρασία λειτουργίας (ta) Controller | -30…+55 (° C) |
| (IP) κατηγορία προστασίας | IP20 |
| Βάρος | 38,5 g |
| Σήμα εξόδου | RF 2,4 GHz |
Κωδικός προϊόντος:
131057
Κατηγορίες: Εξαρτήματα, Προϊόντα, Ταινίες Led, Φωτισμός
Σε απόθεμα
