-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
DH-SD3E405DB-GNY-A-PV1 4MP 5x TiOC WizSense Network PTZ Camera Dahua
535,70 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• CMOS 1/2,8″ 4Megapixel.
• Οπτικό ζουμ 5x.
• Μέγιστο 25/30fps@4M.
• Απόσταση υπερύθρων έως 50 m.
• Απόσταση θερμού φωτισμού έως 30 m.
• SMD 3.0.
• Περιμετρική προστασία.
• Ανίχνευση προσώπου.
• Συναγερμός: 1 μέσα, 1 έξω. Ήχος: 1 είσοδος, 1 έξοδος.
• Ενσωματωμένο μικρόφωνο και ηχείο για αμφίδρομη συνομιλία.
• Τροφοδοτικό 12 VDC/PoE.
• Το IP66.
• Ηχητικός και φωτεινός συναγερμός (κόκκινα και μπλε φώτα).
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 50λ |
| Μικρόφωνο | Ήχος 2 κατευθύνσεων |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 2,7-13,5 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Έξυπνο διπλό φως |
| Τεχνολογία Νυκτός | Πλήρες χρώμα Dahua |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 5Χ |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 1/1 |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 4M/3M/1080p/1.3M/720p @(1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 1: D1/CIF/VGA@ (1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 2: 720p @(1–25/30 fps) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1440 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 12VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασική: 4,5 W Μέγιστη: 15 W (φωτιστικό + PTZ + ηχείο + θερμαντικό κρύσταλλο) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –30 °C έως +60 °C (–22 °F έως +140 °F) |
| Διαστάσεις | 142,6 χλστ. x 140 χλστ. x 236,1 χλστ. (5,61″ x 5,51″ x 9,29″) |
| Βάρος | 1,5 κιλό |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.240
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Σε απόθεμα
