-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ
DS-2DE5425IW-AE(T5) 4 MP 25 x IP IR Speed Dome Hikvision
1.247,50 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά
• CMOS
προοδευτικής σάρωσης 1/2,8″• Απεικόνιση υψηλής ποιότητας με ανάλυση
4 MP• Εξαιρετική απόδοση σε χαμηλό φωτισμό με τεχνολογία
powered-by-DarkFighter• Οπτικό ζουμ 25x και ψηφιακό ζουμ 16x παρέχουν κοντινές προβολές σε εκτεταμένες περιοχές
• WDR, HLC, BLC, 3D DNR, ξεθάμπωμα, περιφερειακή έκθεση, περιφερειακή εστίαση
• Εκτεταμένη νυχτερινή προβολή με απόσταση
υπερύθρων έως και 150 m• 24 VAC & PoE (802.3at)
• Αποτελεσματική τεχνολογία συμπίεσης H.265+/H.265
| Megapixel | 4MP |
| Απόσταση υπερύθρων | 150μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4.8-120 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Όχι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Hikvision εξαιρετικά χαμηλού φωτισμού |
| Τεχνολογία Νυκτός | Σκοτεινός μαχητής |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | Κατηγορήστε τον εαυτό σας |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | Το IP66 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 2/1 |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ Προοδευτική σάρωση CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 2560 Χ 1944 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24VAC/ΠΟΕ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -30 °C έως 65 °C (-22 °F έως 149 °F) |
| Διαστάσεις | Φ 210 mm x 344.7 mm (Φ 8.27″ x 13.57″) |
| Βάρος | περίπου 3,0 kg |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.214
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Εξαντλημένο
