-
Ασφάλεια
- Ανιχνευτές
- Κάμερες
- Συναγερμοί
- Σειρήνες
- Θυροτηλέφωνα - Θυροτηλεοράσεις
- Πληκτρολόγια-Μπουτόν
- Έλεγχος Πρόσβασης
- Κουδούνια
- Μαγνητικές Επαφές
- Συσκευές Εγγραφής
- Modules
- Αυτοματισμοί - Προστασία
- Boxes & Racks
- Συστήματα Παραγωγής Καπνού
- Πίνακες Συναγερμού-ΚΙΤ
- Εργαλεία
- Πληκτρολόγια PTZ
- Συσκευές IoT
- Μονάδες Επικοινωνίας
- Μονάδες Ενοποίησης
- Παρελκόμενα
SD5A225GB-HNR 2MP 25x Starlight IR WizSense Network PTZ Camera Dahua
1.116,00 €
Λεπτομέρειες:
Χαρακτηριστικά:
• 1/2,8″ 2Megapixel STARVIS™ CMOS.
• Ισχυρό οπτικό ζουμ 25x.
• Μέγιστο 25/30 fps@2M.
• Απόσταση υπερύθρων έως 150 μ.
• Αυτόματη παρακολούθηση 3.0.
• Ανίχνευση προσώπου.
• SMD 4.0.
• Γρήγορη επιλογή.
• PoE+.
• IP67, IK10
| Megapixel | 2 ΜΡ |
| Απόσταση υπερύθρων | 150μ |
| Μικρόφωνο | Γραμμή εισόδου |
| Μήκος φακού | 4.8-120 χλστ |
| Τύπος φακού | Μηχανοκίνητος φακός |
| Αυτόματη παρακολούθηση/Έξυπνη παρακολούθηση | Ναι |
| Τεχνολογία Νυκτός | Αστροφεγγιά Ντάουα |
| Τεχνιτή Νοημοσύνη | AI Dahua |
| Οπτικό ζουμ | 25 φορές |
| IP προστασίας εισόδου | IP67-ΙΚ10 |
| Τοπική αποθήκευση | Κάρτα SD |
| Είσοδος/Έξοδος συναγερμού | 2/1 |
| Ρυθμός καρέ | Κύρια ροή: 1080p/1.3M/720p (1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 1: D1/CIF (1–25/30 fps) Δευτερεύουσα ροή 2: 1080p/1,3M/720p (1–25/30fps) |
| Αισθητήρας | 1/2,8″ CMOS |
| Μέγιστη ανάλυση εικόνας | 1920 Χ 1080 |
| WDR | 120dB |
| Υλικό | Πλαστικό & Μέταλλο |
| Παροχή ηλεκτρικού ρεύματος | 24VDC/PoE |
| Κατανάλωση ενέργειας | Βασικό: 13 W Μέγιστη: 22 W (φωτισμός + PTZ σε λειτουργία) |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | –40 °C έως +70 °C (–40 °F έως +158 °F) |
| Διαστάσεις | 332 mm x Φ190 mm (13.07″ x Φ7.48″) |
| Βάρος | 4,7 κ. (10,36 λίβρες) |
Κωδικός προϊόντος:
CAMSPD.233
Κατηγορίες: Ασφάλεια, Κάμερες, Περιστροφικές (PT/PTZ), Προϊόντα
Σε απόθεμα
